Myjka do oczu i twarzy 7260 BE AXION
Kod produktu:
1295.19 zł (netto: 1053 zł)
Ilość
Dostępność: TOWAR DOSTĘPNY
Mocowana do ściany z rurką odpływową. Jednocześnie skutecznie opłukuje oczy i twarz.
Posiada misę z tworzywa ABS o średnicy 28 cm oraz opatentowaną wylewkę Axion MSR z powłoką odkażającą, zapobiegającą rozwojowi grzyba i pleśni na jej powierzchni.
Wylewka Axion MSR cechuje się odwróconym wypływem laminarnym, ułatwiającym wypłukiwanie zanieczyszczeń w kierunku zewnętrznego kącika oka, co jest zgodne z zaleceniami medycznymi.
Myjka uruchamiana jest przy pomocy dźwigni ręcznej. Wszystkie elementy wykonane z tworzywa ABS posiadają stabilizatory UV, dzięki czemu nie zmieniają koloru i nie kruszeją w kontakcie z substancjami alkalicznymi, roztworami soli, olejami, większością kwasów oraz światłem słonecznym.
Urządzenie posiada wbudowany regulator przepływu oraz chromowany, mosiężny zawór kulowy o stabilnym położeniu otwartym, wyposażony w trzpień i kulę ze stali nierdzewnej, co zapewnia podwyższoną ochronę przed korozją i uszkodzeniem.
Dodatkowo zawiera chromowany filtr siatkowy. Wyposażenie opcjonalne: pedał nożny uruchamiający myjkę do oczu i twarzy, syfon, mieszacz termostatyczny. Uniwersalne oznakowanie w komplecie: znak BHP. Wydajność 14 l/min. Zasilanie 1/2". Odpływ 1". Waga 3 kg. Atest/opinia CIOP, PZH oraz ANSI, DIN i OSHA, znak CE, Norma EN 15154-2.
copyright: BHP Quattro 2010-2020
Sklep Internetowy LOOP