Przejdź do głównej treści
Otwórz wyszukiwarkę
Szukaj
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Producent: Portwest (przejdź do produktów)
Przejdź do sekcji Opinie

Latarka ładowana przez USB PA75 600 lumenów

z VAT bez VAT
Cena 144,71 zł
w tym 23% VAT

Ceny podane bez kosztów dostawy.

Czas wysyłki: do 3 dni

Latarka ładowana przez USB PA75 Portwest – 600 lumenów i power bank w jednym

Latarka PA75 firmy Portwest to kompaktowe, aluminiowe narzędzie stworzone z myślą o profesjonalistach i osobach ceniących niezawodność. Dzięki mocy 600 lumenów oświetla skutecznie nawet w najtrudniejszych warunkach, a wbudowany akumulator o pojemności 2200 mAh pozwala naładować telefon w sytuacjach awaryjnych – bez dostępu do gniazdka.

Przejdź do pełnego opisu
szt.
Dostępność:
dostępny
Brakuje Ci jeszcze 299 zł do darmowej dostawy

Opis

Latarka ładowana przez USB PA75 Portwest – 600 lumenów i power bank w jednym

Latarka PA75 firmy Portwest to kompaktowe, aluminiowe narzędzie stworzone z myślą o profesjonalistach i osobach ceniących niezawodność. Dzięki mocy 600 lumenów oświetla skutecznie nawet w najtrudniejszych warunkach, a wbudowany akumulator o pojemności 2200 mAh pozwala naładować telefon w sytuacjach awaryjnych – bez dostępu do gniazdka.

Dlaczego warto wybrać PA75? Latarka PA75 wyróżnia się obrotowym systemem regulacji soczewki, dzięki któremu możesz płynnie ustawiać szerokość i ostrość wiązki – od wąskiego punktu po szerokie oświetlenie obszaru. Pięć trybów pracy (mocny, średni, słaby, SOS, flash) sprawia, że sprawdzi się zarówno w codziennej pracy, jak i w sytuacjach kryzysowych.

Ładowanie i zasilanie: Ładujesz ją standardowym kablem micro USB (w zestawie) przez 3 godziny, a naładowana działa przez 4 godziny w trybie pełnej mocy. Jeśli akumulator jest rozładowany, możesz zasilić latarkę 3 bateriami AAA – idealne rozwiązanie w terenie.

Zastosowania: Latarka PA75 sprawdzi się w pracy na budowie, w magazynie, podczas prac serwisowych i remontowych, a także jako wyposażenie samochodu lub torby EDC. Certyfikat CE potwierdza zgodność z normami bezpieczeństwa UE.

Dane techniczne:

  • Jasność: 600 lumenów
  • Czas pracy: 4 godziny
  • Czas ładowania: 3 godziny (micro USB)
  • Power bank: 2200 mAh
  • Alternatywne zasilanie: 3x AAA
  • Tryby: mocny / średni / słaby / SOS / flash
  • Materiał: aluminium
  • Wymiary: 15 cm × 3,5 cm
  • Kolor: czarny
  • Certyfikat: CE

Najczęściej zadawane pytania – Latarka PA75 Portwest

Czy latarka PA75 może naładować telefon?

Tak – latarka PA75 Portwest posiada wbudowany power bank o pojemności 2200 mAh, który w pełni wystarczy do naładowania większości smartfonów. Ładowanie odbywa się przez port USB. To idealne rozwiązanie awaryjne w terenie, na budowie lub podczas wyjazdów, gdy nie ma dostępu do gniazdka elektrycznego. Latarkę PA75 z funkcją power bank kupisz w sklepie bhp4.pl.

Jak długo działa latarka PA75 na jednym ładowaniu?

Latarka PA75 Portwest działa do 4 godzin na jednym ładowaniu przy pełnej mocy 600 lumenów. Ładowanie przez kabel micro USB (w zestawie) trwa około 3 godzin. Jeśli akumulator się rozładuje, latarkę można zasilić trzema bateriami AAA – bez konieczności szukania gniazdka. Latarkę PA75 znajdziesz w ofercie sklepu bhp4.pl.

Czy latarka PA75 Portwest ma tryb SOS?

Tak – latarka PA75 posiada 5 trybów świecenia: mocny, średni, słaby, SOS oraz flash (stroboskop). Tryb SOS wysyła sygnał świetlny rozpoznawany międzynarodowo jako wezwanie pomocy, co czyni latarkę PA75 przydatną nie tylko w pracy, ale też podczas aktywności outdoorowej i w sytuacjach awaryjnych. Zamów latarkę PA75 Portwest na bhp4.pl z szybką wysyłką.

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz